Hakkımızda

Hakkımızda

Yeni Çözüm, 2002 ‘de faliyete başlamış olup,  daha iyi hizmet sunabilmek için iyibir ekip ve uzman kadrosuyla sürekli yenilenerek kendine özgü bir e-ticaret paketi geliştirerek YeniSoft E-Ticaret Sistemini geliştirmeye başlamıştır. 

Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak,web sitesinden beklenen gerekli işlevselliği sağlamak, bireysel ve kurumsal çözümler sunmak amacıyla faaliyet alanını her geçen gün adına yakışır bir şekilde yenileyen Yeni Soft; yeni çözümler sunmak adına tasarım ihtiyaçlarını karşılamak ve tasarım öncesi ve sonrası hizmet desteğini istikrarlı bir şekilde sürdürmek ‘te olup bilişim sektöründe "Web Tasarım" ihtiyaçlarına göre çözümler üretmektedir. Deneyimli Web Tasarım ekibimiz sizin beklentileriniz doğrultusunda Tasarım ve Hosting çözümlerinde yüksek kalitede, yüksek performanslı, yüksek güvenliğe sahip internet çözümleri sunmak için çalışıyor. 

Yeni Soft, Web Hizmetleri olarak önceliğimiz müşterilerimizin bize olan güvenine yakışır hizmetler sunmaktır. Tasarım-hosting kalitemizden ödün vermeksizin 10 yıldır sektörde isim olarak belirgin bir yer edinmiştir. Bünyemize kattığımız bütün referanslarımızın bizim için ayrı önem taşıdığını , bizim sektörle olan çalışma şeklimizi belirlediğini düşünüyoruz. Vizyon olarak hizmet içeriğimizi zenginleştiren çeşitli sektörlere ait farklı tasarım ve hizmetler referans listemizde yer almaktadır