e-Fatura Zorunluluğu Geliyor‎

e-Fatura ile faturalarınızı dijital ortama taşıyarak iş süreçlerinizi ve ticaretinizi hızlandırarak şirketinizin verimliliği artırın. Böylece kaynaklarınızı şirketinize rekabet gücü kazandıracak alanlara yönlendirin.

E-Ticaret Sitesi Kurmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

İyi bir fikriniz, buna gerçeğe dönüştürecek hevesiniz ve daha da önemlisi bu iş için bütçeniz var fakat e-ticarete yabancısınız.

Güvenli E-Ticaretin Kilit Noktaları

İnternetten alışverişte alıcı ile satıcı birbirlerini görmeden iş yaptıkları için güven anlayışı esastır. Geleneksel alışverişten farklı olarak taraflar birbirlerini hiç görmedikleri, tanımadıkları ve fiziksel temas kurmadıkları için oluşturulacak güven alışverişin temelini oluşturur.

En Kolay Sanal POS Kurulumu Nasıl Yapılır?

İnternet dünyasının getirdiği kolaylıklar ile birlikte alışveriş anlayışı da değişime uğruyor. Geleneksel mağaza alışverişleri, yerini yavaş yavaş e-ticaret siteleri üzerinden yapılan online alışverişlere bırakmakta. Şüphesiz klasik alışveriş anlayışının ortadan kalkması için çok uzun bir süre gerek ancak dünyada olduğu gibi ülkemizde de son yıllarda internetten alışverişe düşen pay gittikçe artıyor. Bu yeni pazarın farkına varan ve online alışverişten pay almak isteyenler için ne satacakları kadar nasıl satacakları da oldukça önemli bir konu.

Nesnelerin İnterneti (Internet of Things) Nedir?

Kevin Ashton’ın 1999 yılında yaptığı bir sunumda kullandığı Internet of Things (Nesnelerin İnterneti) kavramı, bugün tüm dünyanın üzerinde tartıştığı bir konu haline geldi. Sözlükte yer alan tanımı “herhangi bir insan müdahalesi olmadan cihazların internet üzerinden veri algılamasını, biriktirmesini ve aktarmasını sağlayan ağ” olan Nesnelerin İnterneti kavramının temelleri ise 1991 yılına kadar dayanıyor. Cambridge Üniversitesi’nden 15 akademisyenin kurduğu sistem, bir kahve makinesinin görüntüsünü dakika başına 3 kez bir bilgisayar ekranına gönderiyordu. 2001 yılına kadar kullanılan ve kendi dönemi için kesinlikle sıra dışı bir örnek olan bu sistem, tarihte yerini Nesnelerin İnterneti kavramının ilk örneği olarak aldı.

Yeni Başlayanlar İçin Dijital Pazarlama

Yeni Başlayanlar İçin Dijital Pazarlama

Ücretsiz Deneyin15 Gün süreyle ister kendi alan adınız üzerinde, isterseniz size sağlayacağımız domain üzerinde kısıtlama olmadan üretsiz kullanabilirsiniz.