HAKKIMIZDA

YeniSoft E-Ticaret Sitesi Yazılımları ve E-Ticaret Paketleri

Yeni Çözüm, 2002 ‘de faliyete başlamış olup, daha iyi hizmet sunabilmek için iyibir ekip ve uzman kadrosuyla sürekli yenilenerek kendine özgü bir e-ticaret paketi geliştirerek YeniSoft E-Ticaret Sistemini geliştirmeye başlamıştır.

YENİÇÖZÜM 

www.yenicozum.com

DEĞERLERİMİZ

Bireysel ve Kurumsal Çözümler

İhtiyaca Uygun Çözümler

Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak, web sitesinden beklenen gerekli işlevselliği sağlamak, bireysel ve kurumsal çözümler sunmak amacıyla faaliyet alanını her geçen gün adına yakışır bir şekilde yenileyen Yeni Soft; yeni çözümler sunmak adına tasarım ihtiyaçlarını karşılamak için tasarım öncesi ve sonrası hizmet desteği sunmaktadır.

Uzman Ekip

Deneyimli Web Tasarım ekibimiz sizin beklentileriniz doğrultusunda Tasarım ve Hosting çözümlerinde yüksek kalitede, yüksek performanslı, yüksek güvenliğe sahip internet çözümleri sunmak için istikrarlı bir şekilde uzun süredir bulunduğu bilişim sektöründe "Web Tasarım" ihtiyaçlarına göre çözümler üretmektedir.

Deneyim

Yeni Soft, Web Hizmetleri olarak önceliğimiz müşterilerimizin bize olan güvenine yakışır hizmetler sunmaktır. Tasarım-hosting kalitemizden ödün vermeksizin 10 yıldır sektörde isim olarak belirgin bir yer edinmiştir.

Müşteri Memnuniyeti

Bünyemize kattığımız bütün referanslarımızın bizim için ayrı önem taşıdığını , bizim sektörle olan çalışma şeklimizi belirlediğini düşünüyoruz. Vizyon olarak hizmet içeriğimizi zenginleştiren çeşitli sektörlere ait farklı tasarım ve hizmetler referans listemizde yer almaktadır.

Ücretsiz Deneyin15 Gün süreyle ister kendi alan adınız üzerinde, isterseniz size sağlayacağımız domain üzerinde kısıtlama olmadan üretsiz kullanabilirsiniz.